Projekt

Všeobecné

Profil

Zmena designu notifikačných e-mailov

Ak sa Vám nepáči design notifikačných e-mailov, ktoré Vám chodia z Previsu, toto je návod, ktorý Vám umožní si ich prispôsobiť podľa Vašich predstáv:

  1. v zdieľanom adresári Previsu, ktorý je na serveri treba vytvoriť podadresár /SablonyMailov (tam, kde mate aj napr. adresar /Reports)
  2. umožniť užívateľom čítať z tohoto adresára po sieti (len ak by Vám Previs tieto šablóny automaticky nepoužíval, požiadajte IT)
  3. do tohoto adresára nakopírujte html šablóny, ktoré sú prílohou tohoto článku
  4. tieto šablóny si môžete otvoriť napr. v Notepade (Poznamkový blok) a popis riadkov, ktoré môžete meniť nájdete podľa popiskov v komentároch, ktoré začínajú <!-- [customize], ak je to nad Vaše sily, požiadajte o pomoc IT. Môžete v šablónach meniť písmo, veľkosť písma a farby. Nemeňte prosím v šablónach žiadne ďalšie údaje, inak sa môže stať, že sa šablóna pokazí a maily budú chodiť graficky pokazené. Ak by sa Vám to stalo, stačí zlú šablónu z adresára zmazať.
  5. farby treba zadávať v HEXa formáte, to je v tvare napr. #fffa12. Tento tvar môžete získať napr. z vyberača farieb na adrese http://www.colorpicker.com/

OpisRozboru.html Zobraziť (2.06 KB) Černý Martin, 14.10.2016 10:03

PresahRozboru.html Zobraziť (1.97 KB) Černý Martin, 14.10.2016 10:03

ZmenaReportovatelnejVzorky.html Zobraziť (1.69 KB) Černý Martin, 14.10.2016 10:03

Vložiť obrázok zo schránky (Maximálna veľkosť: 100 MB)